| IULYAN_6598 a întrebat:

Buna! Mi-am cumparat un Mouse Microsoft Intelli 1.1 BLACK si m-am pus sa joc Counter-Strike si dintr-o data s-a stins lumina si se auzea sunetul ala precum scot USB si il bag inapoi si in 1-2 secunde isi revine apoi cate odata tot mai face asa peste 30 sec la fel oare dc?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai incearca sa il bagi in alta iesire USB.Problema poate fi la pc sau poate mouseul, mufa nu e in regula, cablul.Incearca sa incerci la un prieten sa vezi daca problema ramane. Daca la fel face inseamna ca e mouseul, daca problema dispare inseamna ca e ceva cu iesirea ta USB.Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ata am patit si eu la 1. 1 dar dupa vreo 2 ani happy. se tot intrerupea pana m-am enervat si l-am trantit big grin