| Lorena_2784 a întrebat:

FUNDA! Ce inseamna sa devii un lider AVON si cum poti fii si ce avantaje si dezavantaje ai?

3 răspunsuri:
| Lorena_2784 explică:

Eu sunt deja reprezentant, iar cineva m-a rugat s-o fac si pe ea reprezentant si doresc sa vad ce trebuie sa faci in stare de lider...adica trebuie sa ii duci tu comenzile celui la care esti lideri sau merge el/ea sau daca ai ceva de castigat de pe urma asta...si daca poti renunta din a mai fi lider.deci ceva de genulhee hee

| DeDe11 a răspuns:

Ey bine a fii lider AVON e a fii un fel de sef
(sef=lider) happy
Ai avantajul de a lua tu toate deciziile si a hoara tot!
iar dezavantajul e ca. trebuie sa te gandesti la nume de parfumuri creme s etc. si sa le publici si tot

| Mully a răspuns:

S-ar putea ca la cateva comenzi bune sa primesti un cadou.