| anonim_4396 a întrebat:

*FUNDA* Cei care se pricep foarte bine cu FaceBook-ul.
Cum fac sa-mi poata da LIKE si persoanele care NU sunt prietene cu mine pe Facebook? Am vazut ca se poate asta, dar nu stiu cum...
Va rooooog foarte mult sa ma ajutati! Ofer funda! happy Va pup, TPU!

Răspuns Câştigător
| Anon96 a răspuns:

Cum a spus GhitaB27 sau sa ai un prieten comun care sa fie mentionat in poza ta devenind vizibila si pentru persoana cu care nu esti prietena big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred că pot să dea Like toți cei pentru care conținutul tău e vizibil. Deci problema se pune: cum faci să lași pe toată lumea să vadă ce postezi? :: Ok. Ești logată pe Facebook, în dreapta sus ai: o cheiță. Click pe ea și alegi Privacy settings. Apare un meniu în care poți specifica cine poate să vadă viitoarele postări. Probabil că acum e setat pe Friends. Schimbă pe Public. happy