| AlleSss a întrebat:

Heii, TPU.
Cum pot face ca şi persoanele care nu îmi sunt prietene, pe facebook, să îmi poată da like la poze?
Ce setări trebuie să fac?
Mulţumesc mult, ofer Fundăă!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și pe tine la ce te ajută, că nu înțeleg? Te recompensează în bani Facebook-ul sau ce?
Pa, pa.

| AlleSss explică (pentru Legiuitoarea):

Nu ți.am cerut ție răspunsuri. oh go on. Așa că, nu știi, nu comenta!

| mona a răspuns:

Setezile le faci de la albume, sub fiecare ai optiuni, tu seteaza,, public,,

| AlleSss explică (pentru mona):

Probabil că mă vei crede proastă, etc, dar unde sunt obțiunile? Explică.mi mai pe "pași ", te rogg puppy dog eyeshee hee

| mona a răspuns (pentru AlleSss):

Stai linistita ca nu te cred proasta.....intra la fotografii si da clic pe,, albume,, iti apar toate albumele si sub fiecare album iti scrie cate poze contine albumul respectiv de ex 26 sa zicem si e urmat de un semn...da clic pe steluta,figura,cerculet ce ai acolo si trebuie sa iti apara cum vrei sa fie public,prieteni,personalizat, etc, tu bifeaza,, public,, si atunci toata lumea iti va vedea pozele[sa ma anunti daca reusesti]

| AlleSss explică (pentru mona):

Păii. De ex. la pozele de profil, sunt 11.
Lângă 11 fotografii e o steluţă, dar nu pot da click pe ea.
Scrie : Poţi schimba audienţa pentru fiecare fotografie din acest album.
Adică, la fiecare fotografie să setez? Dacă da, cum?

| mona a răspuns (pentru AlleSss):

La pozele de profil nu ai optiunile respectiva si nici la cele de coperta, incearca la celelalte albume si nu trebuie sa deschizi albul sa iei fiecare poza in parte

| Sabrina93Ioanaalexandraanamaria a răspuns:

Te duci la setarile contului iar pe urma o sa vezi ca scrie acolo: CINe imi poate vedea postarile, pozele? comenta etc. si o sa scrie acolo: prieteni public prieteni prieteniilor si tu o sa apesi pe public iar pe urma pe ok si gata
Funda big grinbig grin?

| AlleSss explică (pentru Sabrina93Ioanaalexandraanamaria):

De fapt, acolo scrie :
prietenii prietenilor
prieteni, cu excepţia cunostintelor
prieteni
Doar eu.

Idei?batting eyelashes