| bobo4ika a întrebat:

Funda, de unde pot lua windows nou? si sal instalez, ca cred ca compu are virus si trebuie sa schimb windowsu

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Bobo.cred ca degeaba vei instala windowsul nou daca nu te preocupa sa inlaturi virusarea lui. Uneori NU este necesara reinstalarea unui nou windows. Ajunga sa ai un antivirus destept si gratis : http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus,instaleaza-l si acesta va curata sigur ori ce virus ai tu in comp.Succes

| fly4love a răspuns:

Dar ar fi mai bine o instalare a unui nou windows si la terminarea instalari a windowsului incearca ca primul program pe care sa il instalezi sa fie ceva antivirus bun cum zice "traveler" bafta!