| bianca5599 a întrebat:

FUNDA! REPEDE! Am un nokia c3 si am cardul de 4... mi se blocheaza mereu si trebuie sa-i scot bateria si sa i-o bag la loc..de ce?:/ce sa fac sa nu se mai blocheze?

4 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Nokia C3 poate suparta card de pana la 8 gb deci nu ar trebui sa fie vreo problema din cauza memoriei. Foarte probabil sa fie vreun virus pe card. incearca sa il formatezi. iar daca va merge tot asa de greu mai bine iti cumperi altulwinking bafta happy

| Babylonul a răspuns:

Poate nu suporta cardul sau ai luat un virus am patit si eu asta mi se bloca frecvent telefonul pana i-am formatat softul la un service de telefoane autorizat ai grija bafta laughing

| Crash94 a răspuns:

Este cardul virusat. Recomandat este să-ţi iei altul nou.

| A19 a răspuns:

Cred ca e cardul de vina.Si eu am Nokia c3 si nu am nici o problema cu el.Merge perfect