| YouMe a întrebat:

Funda! Telefonul mobil Samsung C3300 Champ roz are camera interna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine zicea ca are? Rocsiiii cred ca zice ca da si ea funda sau ceva tongue Prin camera interna banuiesc ca intelegi camera secundara, adica pe partea din fata a telefonului. Pe parte din fata nu are camera acest Samsung tongue Pe partea din spate are o camera, probabil ai observat din poze.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Nu are :P http://www.gsmarena.com/samsung_c3300k_champ-3346.php (la campul secondary camera - no).Nu e varianta Champ roz acolo, dar diferenta e doar de culoare.

| YouMe explică:

... Pana la urma are sau nu are... unul spune ca da altul ca nu?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru YouMe):

Cine zicea ca are? Rocsiiii cred ca zice ca da si ea funda sau ceva tongue Prin camera interna banuiesc ca intelegi camera secundara, adica pe partea din fata a telefonului. Pe parte din fata nu are camera acest Samsung tongue Pe partea din spate are o camera, probabil ai observat din poze.

| RoCSiiiiiiiii a răspuns:

Daa... si eu la fellhee hee