| OSC a întrebat:

FUNDA! URGENT! Am un modem cu wireless, Netgear si cand il conectez la pc si retea, la network connections imi arata,, Connected", dar cand vreau sa intru pe un site imi da eroarea:Nu se poate rezolva adresa DNS a serverului. VA ROG SPUNETI-MI CE AR TREBUI SA FAC SA MEARGA, AM MARE NEVOIE. FFUUNNDDA!

1 răspuns:
| AndreiAndrei99 a răspuns:

Poate trebuie sa schimbi ceva la setarile leptopului sau ce ai tu, ori nu e destul semnal, ori poate ca nu au activat semnalul cei de la care ai luat internet.Eu am patit-o, o luna n-am avut internet.