| ʏօռʊȶ a întrebat:

Am win xp sp3 si cand intru in network connections nu imi apare:,, wireless network connctions"Intrebare:se poate sa o creez daca da cum? sau ce pot face ca sa conectez routerul wireless la pc(am cablul lan dar nu imi arata nimic)Funda! http://imageshack.us/photo/my-images/703/gt37.png/ Prima retea este a modemului, dar daca il inchid nu mai se vede.

3 răspunsuri:
| Petre a răspuns:

Ai wireless pe calculator (mă refer placă de rețea pentru wireless)?
Caută driverele cu "Driver Genius Professional". Îl poți descărca de pe TPB.

| ʏօռʊȶ explică (pentru Petre):

Am facut scanare cu driver easy si am toate driverele

| ʏօռʊȶ explică:

O am incorporata si nici un driver pe cd