| Georgii13 a întrebat:

TPU Help! Cum pot sa scap de cronologia aia de pe Facebook?

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Cum dezactivezi TIMELINE vezi aici - http://youtu.be/oediDnLzC24

| CataC a răspuns:

Salut
Ca sa-ti salvez timpul irosit de Nelul, nu se poate dezactiva.
Modelul nou va fi aplicat tuturor undeva pana al finalul anului, deci rabdare, nu vei suferi singur. happy
Bafta

| neluL a răspuns (pentru CataC):

DE pe data de 22 decembrie va fi pentru toata lumea timeline!

| yonutz11 a răspuns:

Si eu vreau sa scap, dar pana la urma o sa le puna la toti.
Am observat ca pe Internet explorer nu e activ timeline happy, doar pe mozilla si Chrome cred ca merge pana acum.

| Catalin_Alin_1993 a răspuns:

Stii cum este faza cu chestia asta de pe tutorialele de pe Youtube, este ca daca ai Mozilla o sa tot apara iar daca deschizi cu Internet Explorer nu iti va mai aparea cronologia aia.

| Ralucheisan a răspuns:

Nu se poate dezactiva.