| grigor3 a întrebat:

Gigi becali a dat case la oameni din banii nostri? adica din ce am inteles becali a facut ceva de genul ne-a luat o parte din bani si a facut case din eibig grin

7 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu este adevarat! Iar daca ar fi asa, tot nu ar fi o problema, pentru ca i-a cheltuit intr-un scop bun, pe cand altii din conducere folosesc banii nostri strict pentru ei.

| untu a răspuns:

De ce nu te duci si sa-i intrebi pe dansul? Fireste din banii lui din afaceri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai citit vreo teorie cum ca din banii pe care i-a facut din afaceri cu statul a facut case, dar e evident ca face asta pentru imagine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am habar daca alea au ramas ale cuiva dar stiu sigur ca a facut pentru imagine... Si acum face ca toate alea la TV si parca zisese ca vaai gata cu "vedeta" ca nu mai apare la tv... Si cand dadea bani de aparea la TV dadea random la ai lui.

| Saveluc a răspuns:

Dar de unde ai tu aceste idei de a pune asemenea intrebari?

| Mircea049202 a răspuns:

Nu din banii noștri. Nu a venit Becali si a luat ceva din buzunarul meu sau a tau. A fost treaba dumnealui cum s-a descurcat prin afacerile care le'a facut. A facut case oamenilor unde au fost dezastre naturale, și nu cred ca a facut'o pentru imagine. Ca este un personaj mediatizat e normal ca au apărut la
TV multe aberații.

| Darie_Ionut_1991 a răspuns:

O comparatie simpla ar fi.
Te duci si dai o spargere intr.un magazin si ai luat de acolo doua-trei sute de lei si a doua zi vezi un sarac pe strada si ii dai si lui un leu, asa sa vada cat de om bun esti.