| WatswovskyvonAle a întrebat:

Hai sa va spun o poveste.de cam o saptamana o copila care nu stie sa scrie (exemplu:inbraca) imi scrie mesaje pe TPU...si ma aduce in stare sa o jignesc foarte rau... Daca tu te-ai afla in situatia mea ce solutie pentru rezolvarea problemei ai folosi?(am nevoie de mai multe solutii ca sa o aleg pe cea mai buna si sa ii dau si o Fundita!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte simplu, ai optiunea Blocheaza utilizatorul, foloseste-o si ai terminat. Succes si numai bine!

3 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Ai opţiunea Blochează utilizatorul. Aşa poţi sta liniştit. Poate s-a îndrăgostit. Ei, nu e de judecat. happy.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexyuk a răspuns:

Nu o baga in seama si incearca sa te calmezi ignoro si poate te va lasa si ea in pace te pup pa