| DizzyRawrr a întrebat:

Heeeeeiiii` TPU! Deci...eu si prietena mea cea mai buna, vrem sa ne apucam de videblogging` si ne-aam intrebat ce sa facem ca sa captam atentia publicului, vizionarilor, TUTUTOOR. Asa ca, eu vreau sa va intreb... voua ce v-ar placea sa vedeti intr-un videoblog, idei filmulete, ce sa facem in filmuletul de prezentare. Cat mai multe idei, linkuri, oricee. Multumiiim :*

Funditaa la cele mai tari idei, linkuri, si filmuletee. big grin

P.S. Va rugaam nu ne ziceti sa ne uitam la Teq. uila, sau Zmenta. Vrem sa fie ceva original.

:*:*:*

3 răspunsuri:
| Alinaaa03 a răspuns:

Hey Buna! Poi puteti sa faceti numa de provocari si de 2 ori pe luna sa faceti cate un video despre ceva o tema cum ar fi "Mama Rusie"sau sa faceti un video despre scoala vostra clasa colegii sau despre locul unde stati voi sa filmati inprejurimile saa va prezentati drumul spre casa si nu stiu va mai vin la voi idei dupa:*

Sper ca vam ajutat!

Funde?

| salutare123 a răspuns:

Tot felul de provocari nebune. Dar nu " danseaza gangnam style pe strada" sau " mananca biscuiti cu mustar " :-J.
Provocari originale, care nu mai sunt la 1243141 de vloggeri pe channel.

Parodii cat mai multe, dar parodii bine regizate si cu un scenariu foarte amuzant si bine pus la punct.