| marihen a întrebat:

Heeeiii.
Lucreaza cineva la Telekom si stie cam ce se face acolo?
Vreau sa ma angajez, eu fiind minora, 17 ani si am auzit de la o prietena tot minora, care e angajata, ca fac angajari...
Ar putea cineva sa-mi zica ce ar trebui sa fac acolo? Si cat trebuie sa lucrez? (Ore, salariu)

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pai depinde de ce vor ei. Ca minor probabil o sa faci chestii cu mai putine responsabilitati, gen imparti pliante, le arati la oameni telefoane, poate incasezi facturi, etc.

| DarthNiger a răspuns:

Pai astea sunt intrebari pe care ar trebui sa le pui atunci cand doresti sa te angajezi, la angajator, de ce nu te duci acolo si sa vezi care e treaba si ce trebuie sa faci mai exact, ma indoiesc ca cineva de aici ar putea sa iti raspunda la intrebarile tale.

| PetruPetruPetru a răspuns:

Ai putea să-ți întrebi prietena.