| Sandraa_4560 a întrebat:

Heeelp mee crying Mi-am instalat zilele astea sims 3, nu mergea, asa ca am decis sa il sterg. inainte sa il instalez, in diskul C aveam cam 10 gb liber si acum numai am memorie deloc crying Ce pot facee sad?

Răspuns Câştigător
| aia a răspuns:

Trexmaster daca nu stii nu vorbi nu asculta manelewinking si nu are nici poze 2005-2008hee hee

5 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Intri in control Panel->Add or remove programs si ii dai remove de acolo.
funda?happy

| TheFreak9 a răspuns:

Addauga-mahappy entiu_boy2008

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca System restore points, inainte de a instala sims 3.

| Încrucişătorul a răspuns:

Invata si afla ce e ala un DVD-R cu 4 sau 8 GB. (depinde de venit)

Mai sterge din pozele alea din 2005-2008.

Sterge PPS-uri si Microsoft WORDs.

Nu uita de filmuletele alea de pe telefon descarcate in calculator.

Get rid of acele filme de care nu le-ai mai vazut de mai bine de 2 sau mai multe luni.

"Da-i dilit' l manele pentru. ca nu iti trebuie nicio-dat cu adevarat."

Instaleaza CCleaner.

Cam astea sunt toate.

Go girl! Go girl!winking

| Phantoms a răspuns:

Asigurate ca l-ai sters si din Recycle Bin, altfel ii ca si cum nu l-ai fi sters deloc.