| xxxxxxrasfatzataxxxxxx a întrebat:

Heeey. Ma doare de ceva zile in partea dreapta dar nu mereu. Am facut Vsh-ul si Hemoleucograma si au iesit normale. E posibil sa am apendicita si sa nu iasa la analizele astea?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cum naiba sa-ti "iasa" apendicita, la analize? Aia o simte medicul la palpare si dupa ce coroboreaza simptomele.

| BiuL a răspuns:

Daaa, apendicita nu se vede la analize angry eu m-am simtit rau cateva zile, doar ca eu nu aveam durerea aia si mi-au facut analize si nu au gasit cam nimic, si m-au operat si dupa mi-a trecut. Du-te la un chirurg sa te consulte, sa vezi ce zice si el,.

| RobDogg a răspuns:

Pai, daca aveai apendicita, nu te mai vorbeai tu acum cu noi deci big grin, oricum, doctorul ar fi facut analize mai amanuntite, nu crezi? tongue

| tonica2 a răspuns:

Apendicita te doare undeva mai jos. Iar daca aveai apendicita de cateva zile nu mai puteai sa stai de durere acum si in plus faceai peritonita si mureai.