| stely9523 a întrebat:

Heei, mi-am uitat parola de la mess si nu stiu cum pot sa intru. de oarece nu pot sa o schimb pentru ca nu stiu raspunsurile la intrebarile pe care le'am pus cand mi l'am facut... cum pot sa fac? sad FUNDA.

5 răspunsuri:
| ion933 a răspuns:

Daca ai adaugat o adresa alternativa il poti recupera daca nu inseamna ca l-ai pierdut

| tomthecat a răspuns:

Ai "legat" contul de Yahoo Messenger cu o adresă e-mail alternativă? Ai activat opţiunea de recuperare a contului Yahoo prin SMS (ca să primeşti acel cod pe telefonul mobil şi să poţi să-ţi schimbi parola)?!? Ai selectat două întrebări de securitate ale căror răspunsuri să nu le mai poţi uita niciodată?!?

Dacă atunci când ţi-ai înfiinţat contul Yahoo, n-ai luat toate aceste măsuri de siguranţă absolut necesare, este cam imposibil să-ţi mai recuperezi contul Yahoo (nu mă refer doar la Yahoo Mess ci şi la Yahoo Mail).

| Tesileanu_Alberto_1990 a răspuns:

Asta e l-ai pierdut

| stely9523 explică (pentru Tesileanu_Alberto_1990):

Multumesc pentru incurajarelaughing))!