| adela2012 a întrebat:

Heei, vreau sa scriu cu diacritice, dar problema este ca eu folosesc si emoticoane mult si nu pot sa renunt la ele laughing si faza e ca daca dau pe limba romana ca sa scriu cu diacritice nu mai pot sa fac semnul asta >"" si eu il folosesc mult.laughing. Stiti cumva cum si daca pot sa il fac, dar sa scriu si cu diacritice? big grin

Răspuns Câştigător
| st3amgam3r a răspuns:

Folosesti "shift" + "alt" sa schimbi de pe o limba pe alta. E mai rapid asa si poti folosi si diacriticile.
Vezi sa fie in lista doar romana si englezawinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e în limba română, poţi face semnul "smug"
În loc să apeşi pe shift, apeşi pe alt. big grin

| adela2012 explică:

Semnul asta ">", am gresit.big grin