| xXCrissXx a întrebat:

Heey! Am nevoiee de ajutoor este legat de telefon, de fapt cardul de memorie, nu îl mai citeşte, la poze îmi spune că sunt neacceptate, la muzică fisier incorect si la jocuri la fel nu stiu ce are, vă roog ajutaţi-mă este urggent :X! DAU FUUUNDĂĂ :*!

3 răspunsuri:
| xXCrissXx explică:

A şi am uitat să spun, că îl alt telefon merge am incercat in C1, eu am SAMSUNG5230

| Alessiaioana a răspuns:

L-ai bagat invers in telefonul tau
sigur ca asa am facut si eu o data, apoi l am bagat invers si a mers, incerca asta si o sa mearga

| xXCrissXx explică (pentru Alessiaioana):

Nu este invers thinking ...am încercat pe toate părţile laughing