| adela2012 a întrebat:

Hei. Am o intrebare mai ciudata. Eu nu am o relatie foarte buna cu tatal meu, prezenta lui pur si simplu ma nelinisteste si ma indispune si de fiecare data cand ma gandesc la asta imi vine sa plang si cu atat mai mult orice lucru marunt pe care mi-l spune ma deranjeaza si ma face sa plang. Inteleg ca poate sunt eu prea sensibila, dar uneori ma invinovatesc si spun ca sunt prea razgaiata. Credeti ca e vina mea ca sunt asa sau pur si simplu asa imi e firea si poate am nevoie de un psiholog?

1 răspuns:
| GHoST013 a răspuns:

Asa esti tu dar poti sa remediezi asta. Poti vorbi cu tatal tau, ii explici ce simti si probabil o sa te ajute sa treci peste asta. Nici lui nu cred ca ii convine distanta asta dintre voi.