| question7 a întrebat:

Hei, am un HTC wildfire, asa ceva: http://www.gadgetsmag.net/htc-wildfire/... si tot am cautat in setari la apel sa blochez pe cei care ma suna pe necunoscut si nu merge, am instalat o aplicatie, call blocker si nu imi merge, nu stiti ce sa fac? nu stiti cum sa ii blochez pe cei care suna cu necunoscut?

1 răspuns:
| zippe99 a răspuns:

Hmm....eu am Galaxy Note si pot bloca numerele din telefon si cred ca si tu poti proceda ca mine urmand urmatori pasi:

Seting-->Contacts-->si aclolo bifeaza "Block unknow number.

Daca nu merge asa descarca aplicatia Blocker este spcific telefoanelor HTC si blocheaza direct numerele ascunse