| Darcs a întrebat:

Hei. Azi este prima zi de inscriere la ASE. Am fost astazi sa ma inscriu. Am platit taxa de inscriere si mi-au dat bonul valoric pe care trebuie sa il depun la dosar. Intre timp, cand am mers sa legalizez copiile dupa documentele originale, am realizat ca am uitat foaia matricola originala acasa. Mi-au spus sa trimit pe cineva dupa ea ca sa nu mai bat drum. Intrebarea mea este : daca revin maine cu dosarul complet trebuie sa achit din nou taxa de inscriere? Ofer funda. Vreau un raspuns sigur.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Taxa de inscriere se plateste o singura data la o facultate, asa ca nu va mai trebui sa o platesti.

| Darcs explică (pentru Ioandelasal):

Deci ma pot intoarce maine cu dosarul fara probleme?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Darcs):

Sigur ca poti.

| Darcs explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc mult