| Denisa_Andreea_2000_5vUe a întrebat:

Hei,ce parere aveti de tefelonul ASUS ZenFone 3 ZE520KL, Dual Sim, 32GB, 4G?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfect si punct.

| iwefgOficiall a răspuns:

Eu detin un Asus zenfone 2 ze 500kl 16gb si 4g si telefonul chiar daca are 2 ani merge si an ziua de azi foarte bine an comparatie cu alte modele.
Mai ales ca zenfone 3 este cu upgrade la Android 7.0 Nougat.

| Voicu_Toma_2000 a răspuns:

Pot sa-ti recomand si alt ceva? J7 2016 sau j5 2016

| DIGIT4L a răspuns:

Telefonul perfect, nu ai nevoie de mai mult.Camera buna, baterie Ok, procesor, ram...totu e perfect la el.

| DIGIT4L a răspuns (pentru DIGIT4L):

PS: nu lua varianta pe negru ca o sa il umpli de amprente, si cumpara-i si o carcasa ca are multa sticla.

| andreeagreynross22 a răspuns:

Mi se pare dragut, mai ales varianta pe auriu smug