| AnaMaria9365 a întrebat:

Hei daca mi s-a demagnetizat cartela si merg la un Orange shop sa mi-o inlocuiasca, numarul ramane acelasi?

4 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Dca o ai de peste 2 ani iti va fi inlocuita gratis, stiu din propria experienta deci.go!

| mixxjim a răspuns:

Evident ca ramane acelasi, si daca pierzi/ti se fura telefonul poti lua cartela noua cu acelasi numar, ei anuleaza niste date care tin de sim, de piesa electronica respectiva in sine, nu de numarul tau de telefon. Totusi e posibil sa ti se ceara sa platesti cartela noua, mie mi s-a furat telefonul si mi-au dat alta cartela, cu acelasi numar, dar am platit cartela noua (nu mai stiu cat), de fapt s-a adaugat la abonament.

| LaYeR a răspuns:

Daca le spui tu, da

| tdy a răspuns:

Da ar trebui sau ai putea sa le zici spre daca doresti!