| christina94 a întrebat:

Hey! De o ora nu imi mai merge cartela. imi spune Serviciu limitat ( sunt pe Orange). oare mi s-a demagnetizat cartela? Daca da. cat costa sa mi-o inlocuiasca? :-s Mersic:*

6 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Este posibil ca SIM-ul sa fie defect. Incearca intr-o prima faza sa introduci SIM-ul in alt telefon. Daca se intampla la fel, te asteptam intr-unul dn magazinele noastre sa iti oferim un SIM nou.
O zi buna,
Orange Helpers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că ai ieșit din raza semnalului... sau nu e semnal deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca s-a stricat o schimba gratuit daca il ai de minim un an

| christina94 explică:

Gata. am rezolvat happy. era demagnetizata cartela si am platit 40 de lei happy

| Gabryel123 a răspuns:

Serviciul limitat adica nu ai semnal la telefon, esti intr-o zona fara semnal in aceea retea mobila, iar daca ti se va magnetiza cartela candva nu trebuie sa platesti absolut nimic, mergi doar la un magazin Orange cu cartela veche si spui ca a fost magnetizata si vrei acel numar sa il pastrezi si e absolut gratis.

| 1EndWorld a răspuns:

Salut TPU va prezint cel mai tare chat din Romania, are radio online nonstop pe care puteti sa faceti dedicatii prietenilor, pe situl nostru mai gasiti si haroscop, tv online, curs valutar, stiri de ultima ora, si va puteti strange cu prieteni la barfa www.cristyspania675.do.am primi cei 10 vor avea functie de moderator, adica puteti da ban la ceilalti dupa server ANUNT NOU: CEI care aduc 10 preiteni pe chat primesc functia de subadmin iar pe TPU primiti funda si vot