| Marya_1984 a întrebat:

Hei. de ce nu ma lasa TPU sa intru pe cont?straight face Adica, ma loghez aici unde scrie "Contul tau", insa imi apare pagina cu cele mai recente intrebari si se vede totul dublu. straight face nu inteleg. si nu este neaparat de la pc-ul meu. chiar nu stiu ce are. daca ma puteti ajuta big grin happy

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, am patit si eu exact asa...sti,e vb de browser-ul de pe care intri, daca e mozilla firefox e clar ca nu merge, incearca google chrome, si eu la fel am facut si acum merge...nu e de la pc sigur.

6 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Asa am patit si eu.Si am patit mai multe.Foloseam internet explorer.Acum folosesc mozilla firefox si nu mai am probleme.

Salutari!happy

| Criiss16 a răspuns:

Eu folosesc mozilla firefox de saptamana trecuta si pana acum nu am mai avut probleme. Sper sa nu am.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, habar nu am, am inteles ca daca ai opera si chrome merge, dar la mine tot nu merge, raluca deja stie... dumnezeu cu mila! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta am patit eu toata seara de ieri. Abia azi dimineata am reusit sa ma loghez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc numai mozilla si nu am mai avut astfel de probleme pana aseara.

| Marya_1984 explică:

Hei va multumesc mult :X acum merge perfect big grin