| Dnyyyi a întrebat:

vreau sa va intreb despre icloude. Am un Samsung note3 iar prietenul meu Samsung s4 3l zice ca prin "cloude" cum apare la setarile telefonului poate vedea istoricul meu insa cand intru in telefonul meu imi apare sa ma loghez sau sa mi fac cont,
din care stiu eu nu am cont facut iar in telefonul lui apare la fel insa mai jos scrie emailul lui, prin asta inteleg ca el are un cont. Intrebarea e, daca n am cont im telef meu poate vedea? Si cum as putea sa i sterg din telef lui istoricul meu(nu ii stiu contul lui) dar am accesc la telef lui. MU
MULTUMESC

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poate vedea nici daca ai avea cont. Pentru a putea vedea trebuie sa se logheze in contul tau si deci trebuie sa stie parola.