| anonim_4396 a întrebat:

Hei dragutilor :X O mica intrebare :,, Piticc,, e nume de baiat thinking

Răspuns Câştigător
| TheLittleButterfly a răspuns:

Da, logic.,, Pitica'' e nume de fata.

9 răspunsuri:
| torsi a răspuns:

Piticc... hmmm thinking sa mor eu daca am auzit de numele asta rolling on the floor laughing mai ales la o persoana big grin

| anonim_4396 explică (pentru torsi):

Uite ca auzi acumwinking

| acinorev a răspuns:

Hei draguto :* Un mic raspuns:,, Pitic" e nume de baiat. :),, Pitica" e nume de fata.
http://www.7p.ro/default.aspx?PageID=741

| DaffyDuck a răspuns:

Exact...

| Lolo101 a răspuns:

Da

| xmadutssu a răspuns:

Cand o intalnesti pe alba ca zapada, intreab-o si ea sigur te lamurestelaughing)

| anonim_4396 explică (pentru xmadutssu):

Raspunsul tau e nefolositor nu stiu dc l ai mai postat happy

| FuLGuLeTzZ a răspuns:

Probabil ca porecla. dar si ca nume merge.

| mrcreeper525 a răspuns:

Daca vrei sa-l pui unui animal, evident ca da...