| LittleBunny a întrebat:

Hei guys!:*Cand incerc sa imi transfer poze de pe calculator pe cardul se memorie al telefonului imi pare"the disk is write-protected". Va rog sa imi spuneti ce sa fac.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| TheFACKYouTub a răspuns:

Vezi ca pe partea stanga,cum te uiti la card s-au adaptorul de card, are o clema micuta, aceea blockeaza cardul si il deblocheaza.deci pe partea stanga a cardului dar cardul sa fie cu fata la tine, cu scrisul in sus.S-au apasa click dreapta si dai direct formatare a cardului(ATENTIE-sterge tot dupa el)vezi ca una dimn aceste doua e problema

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheFACKYouTub a răspuns:

Mersi pentru fundawinking ma bucur ca am fost de ajutor

| edamelda a răspuns:

Uita-te la acel card ,are o protectie pe margine cu un clicket mic, dai de el in jos sau in sus, el e protejat aia inseamna, adica e blocat pana muti tu acel butonas mic in alta pozitie, daca tot nu merge dai sal formatezi iar apoi baga cum vrei tu

| LittleBunny explică (pentru edamelda):

Multumeeeeessc enorm!:*:*