| bhaaa a întrebat:

Hei, imi puteti da pareri pentru un cadou? Mai exact pentru prietenul meu, tinandu-se cont ca avem o relatie de 2 ani si nu pot face un cadou simplu, insa vreau ceva semnificativ...Nu stiu. m-am gandit la o esarfa si o pereche de ochelari dar tinand cont ca este e 20 ianuarie nu suna prea bine, sau un set dragut cu caciula si fular asa chic. Pareri dar cat mai repede, pentru cel mai reusit cadou

Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

Ii cumperi o rama de poza frumoasa si pui o poza cu tine acolo
Am primit eu un astfel de cadou si desi m-am despartit de ea de vreo 5 ani inca mai am rama cu poza, o las pe cand is batran sa o arat la nepoti. Daca as fi primit o caciula probabil ca as amesteca-o cu celalalte caciuli cu care le am si uitata sa fie

| bhaaa explică (pentru Shatteredx):

Asa am facutwinking mercii blushing

1 răspuns: