| PcvXd a întrebat:

Hei, imi spuneti si mie cand va fi Grammy 2013? Si cine va participa?happy, ty.

4 răspunsuri:
| StephyMonster a răspuns:

În februarie 2013, cel mai probabil în 12, de obicei se ține duminica.Nu se știe,în noiembrie anul acesta se vor anunța nominalizările,va fi o ceremonie,vor cânta artiștii.Cel mai probabil vor participa Lady Gaga, Katy Perry, Rihanna, Justin Bieber, Selena Gomez dinâștia americani și se vor ține în Los Angeles.

| Robery a răspuns:

Salut va fi in Iulie Grammya 2013 Va participa si alex stan mai multi Funda

| PcvXd explică:

Dar ce vreau sa stiu este. va participa si Jessie J?

| jaja10222 a răspuns (pentru PcvXd):

Jessie J nu va participa