| Robbertha a întrebat:

Hei lume au o gramada de haine dar nu stiu cum sa le combin. ma puteti ajuta cu cateva idei? big grin Funda! :*

Răspuns Câştigător
| SimionAlexandru a răspuns:

Buna Roberta :D
Foarte frumos din partea ta, sa doresti sa inveti mai multe despre vestimentatie. Vezi, poate prinzi ceva de pe aici:
http://www.divahair.ro/moda/sfaturi_din_moda/ghidul_de_asortare_a_culorilor
In primul rand, intereseaza-te de semnificatiile fiecarei culori, si apoi le combini oricum doresti tu. Fetele sunt mai bune la astea :D Iti doresc mult succes. Sa ai o zi superba, Roberta :-)