| ynno a întrebat:

Hei lume, cine imi poate da si mie mai multe detalii despre viata in coreea de sud? unde e mai bine in nord sau in sud? multumesc

3 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

In nord e cel mai bine. Acolo, in Coreea de Nord oamenii duc cea mai buna viata de pe pamant alaturi de marele lor conducator. Iti recomand Coreea de Nord daca vrei sa emigrezi.

| andreiandre a răspuns:

In Coreea de nord nai nici cum sa intri e o tara cu granite inchise deci aleg sudul

| 알리나 a răspuns:

Coreea de Nord este o tara comunista. http://forum.tin.ro/topic/10624-a-romanian-in-korea/ uite aici un site cu o fata din Romania plecata in Koreea zicee foarte multe lucruri interesante despre Koreea.^^