| PanteraNeagra1999 a întrebat:

Hei puppy dog eyes
am o intrebarebatting eyelashes

cum sterg o pagina de facebook?

pagina nu un cont puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| izuta12 a răspuns:

Buna! Am eu solutia! Deci dai la editeaza pagina, apoi alege din meniu "Administreaza permisiunile", apoi cauta acolo Delete page:Sterge [numele paginii tale]
Sper ca te-am ajutat! Funda?

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Uite aici raspunsul la intrebarea ta: http://www.tpu.ro/......unda-vot/. Nu ar fi corect sa copii eu raspunsul si sa spun ca eu l-am scris asa ca uite-l acolo. :)

| litewolf a răspuns:

Poti sa o stergi de la optiuni sau sa scrii o prostie pe alta pagina si pagina ta se sterge laughing