| Anaa939839393 a întrebat:

Hei! Stie cineva cum pot face ca sa vad printr-un geam termopan din ala cu model pe el, prin care nu se vede?

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Aha, vrei sa tragi cu ochiul pe undeva. Vezi ca nu e tocmai frumos.

| sierra1 a răspuns:

Ia o cărămidă zdravănă și apoi vezi tu

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Schimbi geamul (partea de sticla).
Alta solutie nu este.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Termoscanner...

| gabicoo a răspuns:

Ochelari de Superman!

| Werrich a răspuns:

Spargi geamul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă cu camera telefonului

| nicu991 a răspuns:

Vrei sa tragi cu ochiul, sau ce?
Modelul ala poate sa fie o simpla folie autocolant, care poate fi dezlipit daca asta vrei.

| cristi202 a răspuns (pentru nicu991):

Daca autocolantul e in interior si ea afara, zi tu o solutie sa il dezlipeasca?

| nicu991 a răspuns (pentru cristi202):

Asta inseamna ca nu are acces in interior, respectiv locatia/imobilul fiind al altcuiva. Fapta cred ca se incadreaza la Art. 226: Violarea vieţii private.

| Anaa939839393 explică (pentru nicu991):

Nu...vreau acasa, ca sa nu schimb geamul, poate este ceva care se aplica pe geam si poti vedea