| CristianoRonaldo10 a întrebat:

Hei tpu.Am internet de la romtelecom si viteza de download este de doar 150-200 kb/s si am citit (nu mai stiu unde) ca romtelecom are viteza de net mare...De ce e asa de mica la mine.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai banda de 2mb/s.Suna la romtelecom vezi poate poti sa-ti maresti banda.

| 4ndr33y a răspuns:

Daca descarci cu 200 KB inseamna ca ai abonamentul de 2MB/s si de aceea e mica. Poti sa negociezi cu ei viteza mai mare dar daca nu mai esti sub perioada obligatorie a contractului, poti sa te abonezi la alta firma. Romtelecomul are cele mai mari tarife si proaste servicii, eu am avut mari porbleme cu ei.