| mirel1983 a întrebat:

Pentru cei ce au net de la romtelecom, care a fost ce-a mai mare viteza de download?

Răspuns Câştigător
| bendl a răspuns:

Depinde ce viteza ai, daca ai 2 mb desarca maxim 220 +-3 kb, la 3 mb 330+- 4 kb, la 6 mb 650 +- 15 kb, depide si de modem daca inca ai din ala care trebuie sa te conectezi la fiecare pornire a pc-ului o sa descarce maxim cu 330 d kb, dar acum depinde si de contract si de intesitatea curentului din zona ta si de multi altii factori, funda?

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

3 MB, la abonamet premium. 1, 3 MB la abonament mediu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu descarc cu aprox.1, 1 mb/s si dau in jur de 80 de lei pe luna, la rds luam 5/6 mega cu un pc slab, romtelecom e varza

| Crocodilul01 a răspuns:

Cam 5-8 mb happy

| Anonim187 a răspuns:

300kb

| Gabby23 a răspuns:

Depinde eu am net de 6 mb si descarc cu 400 kb si platesc foarte putin sunt multumit!

| Pichul a răspuns:

Cam 3-4 mb.