| Xerilix a întrebat:

Am o problema la pc. Nu imi mai apare jos in bara chestia aia cu RO si EN. "Chestia" aia era pentru a pune ă, ț si altele. Vreau sa apara din nou, pentru ca imi trebuie acum. Am windows 7. Funda pentru cel care ma indruma si ma ajuta sa-mi rezolv problema.

Răspuns Câştigător
| taviyamato a răspuns:

Intra pe siteul la Microsoft si cauta in bara de cautari "language toolbar for Microsoft windows 7" nu uita sa specifici si versiunea de windows.

| Xerilix explică (pentru taviyamato):

Multumesc din suflet! :*:*:*

2 răspunsuri:
| FloriBla a răspuns:

Ca sa schimbi tastatura din romana in engleza si invers, apasa alt+shift.