| marco42 a întrebat:

am si eu o problema cu calculatoru.Cand dau clic dreapta pe un fisier sau ori ce alt program sa intru prin administrator ami ia vreo 10-30 secunde ca sa-mi apara bara si nu stiu de ce asa de greu apare, si in plus am si windows 8 si calculator foarte bun.Cine ma poate ajuta cu asta sa rezolv problema dau funda!

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai virusi!

| ShobyWTF a răspuns:

Faza asta e din windows e setata de acolo asa am patit si eu stiu o singura solutie schimba windowsu

| marco42 explică (pentru ShobyWTF):

Nu stiu ce sa zic eu am cumparat calculatoru cu windosu original adica 8 si a-mi mergea totu perfect dar cu timpu au inceput sa se strice programele cum ar fi mesanger si altele si nu stiu ce sa fac, cred ca o sa intreb pe aia de unde am cumparat calculatoru daca pot schimba windosu ca alta solutie nu prea gasesc!

| ShobyWTF a răspuns (pentru marco42):

Iti recomand Windows 7 Ultimate e cel mai bun si fara erori.

| Robert_Tom_2000 a răspuns:

Baga ma Windows 7 daca tot zici ca ai calculatorul bun ca ala e cel mai bun Windows! FUNDA?

| ShobyWTF a răspuns (pentru Robert_Tom_2000):

Ba nu windows 7 e cel mai bun Windows Ultimate e cel mai bun

| marco42 explică:

Ma asteptam sa primesc o rezolvare decat schimbarea windosului. da ori cum o sa vad ce fac in viitor!