| SiberGamerHD a întrebat:

Salutare, am o intrebare: windows vista este mai bun decat XP?

Răspuns Câştigător
| iwefgOficiall a răspuns:

Da dar oricum suportul pe windows xp nu mai exista.
Mai repede instalezi windows 7.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. xp e bun doar pentru calculatoare extrem de vechi. sau slabe

cine poate rula vista, poate rula si 7, care e mai bun. si cine poate rula 7, poate rula si 8.1. si cine poate rula 8.1 poate rula si 10winking

| CdeMetal a răspuns:

Mult mai prost.

| vLooM a răspuns:

Pe scurt nu. Windows XP este mai bun decat Vista!

| vLooM a răspuns (pentru iwefgOficiall):

Automat daca vrei un windows pentru jocuri eu recomand windows 7 ( eu zic ca este cel mai bun ) merge si 10 dar mie unu nu ma surprins asa mult windows 10, Eu folosesc windows 7 de ceva ani este perfect. El a zic dintre windows xp si vista eu i-am raspuns ca windows xp este mai bun decat vista...

| iwefgOficiall a răspuns (pentru vLooM):

Da este adevarat dar cum zici si tu windows 7 ar fi cel mai bun dintr toate tongue

| iwefgOficiall a răspuns (pentru vLooM):

Da dar oricum suportul pe windows xp nu mai exista.
Mai repede instalezi windows 7.