| denndisy a întrebat:

Hei TPU:*, am si eu o problema maare rolling eyes cu cardul de memorie de la telefon. Pana acum a mers sa bag fisiere pe el fara nici o problema, acum nu mai merge imi da eroare despre "write protected" si am cautat tot felul de tutoriale si pe youtube si peste tot. am incercat si din START si cu formatare, si numai bine ca am ramas cu cardul de memorie gol si nici nu mai pot baga nimic, si telefonul nu are usb, doar bluetooth care nici ala nu se conecteaza cu bluetooth-ul portabil de la pc. Help!

Răspuns Câştigător
| Nicoletaa_9278 a răspuns:

Buna.Trebuie doar sa ridici in sus acel "buton" gri din partea stanga a cardului mare care il introduci in pc happy. Sper ca te-am ajutat :*

4 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Cumpara-ti un alt card de memorie... poate ti s-a stricat primul card...
Cu Bluetooth'ul nu stiu ce sa faci... ai putea sa rogi o/un prietena/prieten sau poate parintii tai daca nu cumva au ei cablu de date si sa iti imprumute telefonul lor ca sa iti bagi ce melodii vrei XD...

~Sper ca ti'am fost de folos

| blackfox a răspuns:

Presupunand ca ai Nokia ar fi bine sa resetezi telefonul la forma lui initiala-cum a fost din fabricatie si ar trebui sa iti mearga iar daca ai card-ul mare ca dimensiune nu ca memorie, uita-te in partea laterala si vezi sa nu aiba cumva blocajul pus. Sper ca te-am ajutat

| denndisy explică:

Intr-un final. asta am facut, am bagat cardul intr-un telefon care are cablu de date. si apoi l-am bagat la mine in telefon. oricum multumesc:*

| denndisy explică:

Mersii >big grin