| AndreeaM1 a întrebat:

Mi-am trimis prin bluetooth mai multe melodii pe telefon (mentionez ca telefonul e Allview p7 xtreme) si nu le gasesc. La descarcarile prin bluetooth le gasesc si le pot reda,se redau pe aplicatia "muzica",dar cand intru la muzica am mai multe foldere (gen hituri,artisti etc) si nu am nicio melodie acolo. Alta aplicatie de redare a muzicii nu gasesc in telefon.
Va rog, daca aveti idee dati-mi raspuns.

1 răspuns:
| Zaygon a răspuns:

Daca inca nu ai gasit raspuns la intrebare iti dau eu un raspuns: dupa ce ai intrat in muzica->toate melodiile-> ai sus la optiuni scanare