| cmihai98 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu, adica vreau sa spun ca nu vreau sa adaug muzica in telefon prin cablu de date si imi apare un mesaj "ca telefonul nu poate reda acest tip de melodii " am incercat cu mai multe software-uri de descarat muzica. DAca dau la acel mesaj ignore mi se adauga in telefon melodiile si cand intru in player si selectez melodiile adugate sare la urmatoare pe care o poate reda si imi apare tot acelasi mesaj in momentul ala playerul nu suporta acest format!
Am uitat sa mentionez ca formatul descarcat de mine este.mp3 (. MPEG) si telefonul meu este un LG G2 Mini!
Vro idee? Acord funda?

1 răspuns:
| alexxx93 a răspuns:

Depinde de unde descarci melodiile... daca le descarci cu programe nu iti va merge! cel mai bine sa le descarci dupa siteuri