| cmihai98 a întrebat:

Am un Lg G2 mini si cand vreau sa adaug muzica in el prin cablu de date, imi apare un mesaj "ca telefonul nu poate reda acest tip de melodii" si daca dau ignore la acest mesaj mi se transera melodiile in telefon dar cand intru pe telefon si le dau redare imi apare mesajul urmator "playerul nu suporta acest format "!
Eu am descarcat muzica in format.mp3 (. MPEG)!
Vro idee cineva? Acord funda!
Am utilizat mai multe sotware-uri de descarcat muzica deci nu creed sa fie soft-ul de vina!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Copiaza din el o melodie care iti suporta, si uita-te la khz si la kb, frecventa conteaza, poate iti suporta doar melodii la 128 kb/s sau ceva de genul.

| cmihai98 explică (pentru CM7YRE):

Creed ca asta ar putea sa fie ca eu tot tipul descarcam pe 320 de kb/s, am sa incerc mersi

1 răspuns: