| Iuliaaa2 a întrebat:

Pe profilul meu de facebook imi apare adresa de e-mail.As vrea sa va intreb daca exista vreo optiune care poate ascunde adresa de e-mail.Multumesc mult. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| ionutz03 a răspuns:

Da existawinking
Trebuie sa dai editare profil, apoi in partea stanga ultima optiune o sa gasesti ''date de contact", dai pe el si in partea dreapta o sa gasesti adresa de mail.
in partea dreapta a adresei o sa gasesti o sageata, iar daca dai pe ia o sa ai mai multe optiuni de vizualizare a adresei de mail ( public, doar eu, prieteni...etc) setazi de acolo doar eu si gata nu mai vede nimeni.

1 răspuns:
| Alicia99 a răspuns:

Da trebuie sa intri la setari si sa dai la numa ...si dupa iti pui un nume si dupa gata