| melodie a întrebat:

Peste 2 saptamani imi voi organiza ziua de nastere la un cinematograf.
Vreau sfaturi despre:
1.Ce film sa pun(am 13 ani)
2.Ce sa scriu pe invitatii
3.Modelul invitatiei(nu as vrea sa fie cu printese si asa mai departe)
4.Cum sa imi invit colegii fara ca restul sa se supere
5.Ce jocuri sa jucam
DACA mai aveti si alte sfaturi va rog spuneti-le!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Hapa_Vasy_1988 a răspuns:

1 Pune filmul Cei 6 supereroi
2 EU si pui numele tau VA invit pe data de 16.06 la ziua mea de nastere a ora 19.00 in cinemetogreful de aici Va astept cu drag!
3 Faci invitatii ceva ma deosebite
4 Le dai invitatiile si gata
5 Gta, NFS, FIFA ETC
Si da si mie funda te rog

| melodie explică (pentru Hapa_Vasy_1988):

Daca imi zici ce ii aia funda si pe ce trebuie sa apas ca sa ti-o dau

| Hapa_Vasy_1988 a răspuns (pentru melodie):

Iti apare o medalie in dreapta dai pe ea si dai ok si mi-ai dat-o
Te-am ajutat macar?