| BybuDudu a întrebat:

in curand va fi ziua mea si vreau sa fac niste invitatii pentru prietenii mei.( am 14 ani deci sa nu imi dati raspunsuri cu rime sau de printese) si problema este ca nu stiu ce sa scriu pe invitatie.am nevoie de o introducere hazlie si originala. pana acum am scris doar "Vreau ca tu sa fii prezent la ziua mea de nastere. totul se va desfasura pe data de etc..." si nu suna prea bine prima propozitie. Va rog ajutati-ma!
Dau si funda

Răspuns Câştigător
| Daniel2332 a răspuns:

Hei hei hei veniti la petrecerea de ziua mea pe data de etc vom avea striptease tort si muzica! rolling on the floor