| Sмιle a întrebat:

Hei TPU, ştie cineva o rezolvare la problema asta. De ceva timp nu pot să mai intru pe mess, nu ştiu de ce am schimbat şi parola de vreo 10 ori şi nimic. Am crezut că este o problema la ID-ul sau parola mea dar nu! de fiecare dată când introduc parola şi ID-ul îmi apare eroarea "We cannot sign you to Yahoo! Messenger. There might be a problem with your Internet connection. Make sure your computer is connected to the internet. Click Troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem." şi apoi îmi apare " There was a problem signing you in to Yahoo! Messenger. " dau la "Forgot your Password " şi când introduc parola nouă îmi spune că trebuie ca în parolă să fie o majusculă, şi când dau să intru pe mess îmi apare eroare, din cauza majusculei! x(. Trebuie să îmi dezinstalez şi instalez iar şi iar mess-ul că să pot intra. Nu am nici o idee ce i-aş mai putea face. Ajutor! dau fundiţa kiss

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi, la parola baga ceva de genul Aaddas21312 si va merge 100% sau una mai usoara Den3Su1 ceva si va merge garantat, daca nu incearca sa iei si yahoo alta versiune, daca tot asa face, scrie-mi aici.

| lairon a răspuns:

Cred ca ai probleme la internet nu te conecteaza e doar o parere

| Sмιle explică (pentru lairon):

Netul merge perfect nu am probleme cu el. sad