| TotulSAUnik a întrebat:

Hei TPU, vreau sa comand un aparat foto prin serviciul de curierat OLX si stau intru-un sat pe langa un oras.Acum intrebarea mea este :ce fac; îi dau datele exact de pe buletin sau îi spun orasul (pentru ca sunt foarte aproape de el) si cer sau dau nr meu de mobil si cand ajunge in oras sa ma sune ca sa vin langa masina sa verific coletul? Va rog sa-mi spuneti!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii dai adresa ta, curierul iti vine pana la usa

| CristiAndrei28 a răspuns:

Poti da numarul tau de telefon cel mai simplu si te contacteaza exact cand trebuie sa te duci sa-l ridici si in mod sigur ia si cartea de identitate pentru orice eventualitate insa stiu ca, coletele se pot aduce direct unde locuiesti fara sa mergi neaparat in oras.

| sebyvraci a răspuns:

Parerea mea ii sa i dai adresa reala
curierul vine pana la domiciliul tau