| WhiteSunFlower a întrebat:

Vreau sa cumpar o chestie de pe net si imi zice:,, plata prin Paypal sau Paysafe". Ce sunt astea doua? Imi poate explica cineva mai in detaliu despre astea doua si cum se folosesc? Pls! Dau funda big grin

3 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Sunt doua servicii de tranzactii online, pentru a le folosi ai nevoie de un cont bancar si un card atasat la acesta.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru CrazyTeenager):

Pentru paypal, pentru paysafe nu

| Mihaela1964 a răspuns:

Sunt instrumente de plata online, ai nevoie de card care este activat pentru plati online si de parola agreeata cu banca pentru plati de acest gen.